top of page

ביבי ועדר הכלבים שלו המיטו עלינו אסון!

בתקופת כהונתם של בנט ולפיד רק לפני כתשעה-חודשים, ישראל היא זו שהפתיעה את הג'יהאד האיסלמי והעניקה לנו שנה שקטה ומופלאה של שגשוג כלכלי וביטחון אישי. לא אשכח כיצד ביבי הארור ועדר-הכלבים שלו התנפלו במשך שנה שלמה על ממשלתו של בנט, "ממשלה חלשה", כך נבחו ביבי ועדר הכלבים הסרוחים שלו: אמסלם, גוטליב, רגב, גולן, קרעי ועוד, ועמם סמוטריץ' ובן-גביר ויתר הכסילים הפשיסטים הפחדנים, אשר עתה זוחלים באיזו מחילה מרוב פחד, שמא יראו כיצד הם משתינים ומחרבנים במכנסיים מרוב פחד ושיתוק.


זכורני היטב כיצד ביבי הארור טען על כל במה שהוא יחזיר את הכבוד הלאומי לתושבי ישראל. והנה, לאחר האסון הנורא שאירע וטרם הסתיים, הכבוד הלאומי של ישראל הושפל עד-עפר! הלב מתכווץ, זועק מכאב, מבקש לפרוץ החוצה! אוי נא לנו כי חטאנו! המוח ממאן לקבל את המספרים והתמונות והייסורים שביבי הארור ויתר חבריו הרשעים בממשלה המיטו על עמֵּנו. הלב נקרע כאשר אנו רואים את סרטוני השבויים והשבויות, הילדים והילדות שלנו, המוחזקים בידי חמס. ילדים קטנים שזועקים בבכי לאימם: "הם יהרגו אותנו?", בחורות צעירות מובלות בגסות מיד-ליד, ובחורים מושפלים מוכים ונגררים על-ידי חיות אדם צמאי דם, זרע ישמעאל.


דווקא בתקופתו של "מר ביטחון", הלא הוא ביבי הכלב השקרן הארור, ועמו עדר-הכלבים הבבונים הליכודניקים הארורים, ויחד עמם הפשיסטים הרשעים בן-גביר וסמוטריץ', והחרדים הנגעלים שונאי-ישראל – דווקא בתקופתם התרחש אסון כֹּה נורא ומחריד. על כמה רקטות בודדות שנפלו בכל תקופתו של בנט, ביבי הכלב צעק, יחד עם עדר הכלבים שלו, שהממשלה חלשה, והנה, לא בתקופתם של בנט ולפיד שהייתה תקופה טובה מאד לעם-ישראל – דווקא בתקופתו של ביבי הנוכל והשקרן המושחת והארור, מחריב מדינת-ישראל, אירע אסון איום.


והנה, בהודעה לציבור כעשר שעות לאחר שהחל האירוע, ביבי מודיע שהוא "ינקום בחמס", והוא מודיע שהוא "ישמיד את היכולות של החמס" – ביבי השקרן אפילו לא מסוגל לומר שהוא ימוטט את שלטון החמס! נדמה לביבי הארור שהוא יִמָּלֵט גם מהאירוע הזה בעשיית רעש וצלצולים, בהפגזות חסרות טעם לאחר אזהרות חוזרות ונשנות במשך שעות, כמו שאירע בשבת בשעה שביבי הורה להזהיר את המגדל היחיד שפוּצץ בעזה – במשך ארבע שעות הזהירו את המחבלים שצה"ל עתיד להרוס את המגדל! איזו מן התנהלות זאת? זאת התנהלות של ממשלה שקרנית, פחדנית, מושחתת עד העצם, ממשלה שחוששת מהצל של עצמה.


חברים יקרים, ביבי הארור הביא עלינו זוועה וייסורים איומים ונוראיים, הוא וממשלת הימין מלא-מלא-מלא, ממשלת ימין רעה ומרושעת מלאת שקרים ופשעים, מלאת שחיתות, מלאת שחצנות וטיפשות, מלאת התלהמות וגסות, מלאת התבהמות ועבריינות, ארורים יהיו!


והזהירו את ביבי! מי לא צעק, מי לא הזהיר, כל ראשי הצבא צעקו והזהירו מפני חולשה, אך ביבי חושב רק על ביבי, וכל מעייניו היו נתונים להפיכה המשטרית, ארור יהיה ביבי הרשע!


ועתה למינים האורתודוקסים, הלא המה החרדים הארורים וכן כומרי הציונות הדתית הרשעים והדורסנים למיניהם שכל מעייניהם נתונים לתקציביהם, ולהפיכת תורת-האלהים לקורדום-חוצבים: לא לחינם ה'-אלהים-אמת שלח את המכה הזאת דווקא ביום שמחת-תורה. אלהים מבקש להעביר מסר לכל האורתודוקסים יושבי בתי-הכנסיות, עובדי האלילים, רודפי השׂררה והבצע – אלהים לא חפץ בשמחתכם, אלהים לא חפץ בריקודיכם, אלהים לא חפץ בספרי-התורה הפסולים שלכם, אלהים לא חפץ בתפילותיכם, אלהים לא חפץ בפיוטיכם הנגעלים.


דווקא ביום שמחת-תורה הוכֵּינו מכה אנושה, ללמדנו, שתורתם של יושבי הישיבות למיניהם, החרדים והסרוגים וכל מחללי-שם-שמים למיניהם – אינה רצויה לפניו יתעלה! תורתם היא תורת-מינות ארורה, תורת עיוות ושחיתות, תורת הבל ומאגיה וכסילות, תורת אלילות. הפכו את דת משה הטהורה לדת פגאנית פרו-נוצרית ארורה, דת נגעלה, פשיסטית ודורסנית.


בתשעת-החודשים האחרונים העבירו מיליארדים לחרדים הגזלנים ולסרוגים הפשיסטים – וכל יושבי הישיבות שלהם, כל תפילותיהם החיצוניות וכל לימוד תורת המינות שלהם, לא הועילו. ורק בשבועות האחרונים העבירו מאות מיליונים ליושבי הישיבות שונאי ישראל. מדינת ישראל נמצאת בתהליך מואץ של התדרדרות מאז שביבי הפיל את ממשלתם של בנט ולפיד. תהליך התדרדרות ששיאו, נכון להיום, הוא האסון והזוועה האיומה והנוראה שביבי המיט עלינו.


כל הטלטלה בשנים האחרונות, דהיינו כל מערכות הבחירות הרצופות האחרונות החלו בהפלת הממשלה בעקבות חוק הגיוס של החרדים הארורים שונאי-ישראל, וכאשר שמעתי שהחרדים הרשעים מתעקשים להעביר עתה את חוק הגיוס, חששתי שנשלם מחיר כבד על-כך. שנאת צה"ל היא הביטוי המובהק ביותר לשנאת ארץ-ישראל, ושנאת ארץ-ישראל היא הביטוי המובהק לשנאת ייעודו של עם-ישראל ולשנאת דרך האמת. ועוון שנאת ארץ-ישראל הוא העוון שעם-ישראל כבר שילם עליו מחיר כבד מאד במדבר סיני, עם שלם נדון למוות במדבר.


על כל העוונות הקב"ה עשוי לדחות את העונש, אך על עוון שנאת ארץ-ישראל ושנאת ייעודו של עם-ישראל, שהיא שנאת דרך האמת – על עוון זה אין מחילה וסליחה, אין דחיית עונש. על העוון הזה גם נגזר דינו של עם-ישראל בשואה הנוראה, רק לאחר שעם-ישראל סירב לעלות לארץ-ישראל ולמלא את ייעודו, לא נותרה ברירה, והדרך היחידה שנותרה לעורר את עם-ישראל לעלות ולהקים את ארץ-ישראל ולמלא את ייעודו – הייתה השמדה איומה ונוראה.


אחזור לאורתודוקסים למיניהם, כל יושבי בתי-הכנסיות של עמי הארצות למיניהם: חִדלו לכם מהליכה אחרי ביבי ועדר הכלבים שלו, חדלו לכם מהליכה אחרי כומרים אורתודוקסים פרו-נוצרים, חדלו לכם מהזיותיכם, ומרדיפת התאוות, הכבוד והשׂררה. בַּקְשׁוּ ורִדפו את האמת. "בְּטֶרֶם לֹא יָבוֹא עֲלֵיכֶם חֲרוֹן אַף יְיָ, בְּטֶרֶם לֹא יָבוֹא עֲלֵיכֶם יוֹם אַף יְיָ, בַּקְּשׁוּ אֶת יְיָ כָּל עַנְוֵי הָאָרֶץ אֲשֶׁר מִשְׁפָּטוֹ פָּעָלוּ, בַּקְּשׁוּ צֶדֶק, בַּקְּשׁוּ עֲנָוָה, אוּלַי תִּסָּתְרוּ בְּיוֹם אַף יְיָ" (צפ' ב, ב–ג).


קצרו של דבר, האונס וההיריון של ממשלת ימין מלא-מלא-מלא, יחד עם מינים שחורים רודפי בצע: ממשלת ימין מושחתת ושקרנית אשר אינה בוחלת בשום אמצעי – ההיריון הזה הסתיים בהפלה מחרידה. התינוק מת והתעוות, והאם בוכה וזועקת עתה בייסורים איומים ונוראיים.

ביבי ועדר הכלבים שלו המיטו עלינו אסון!
.pdf
הורידו את PDF • 111KB

178 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page