top of page

nicege

More actions

פוסטים בפורום

nicege
26 באוק׳ 2023
In :)
עלות המלחמה לפי הכתבה כאן היא עד עכשיו מעל 70,000,000,000 וכל יום עוד מיליארדים. אם לא היו עושים את כל ה"הומניטרי" ופשוט מפגיזים עם ארטיליריה או פצצות טפשות זה היה עולה נראה לי פחות מעשירית, אולי אפילו הרבה הרבה פחות מעשירית. ואיך שהפצצות היו מתחילות להתקרב אליהם כולם שם היו בורחים מהפחד. והיה אפשר פשוט לשטח שורה אחרי שורה, לסיים את השיטוח תוך 24 שעות, ותוך עוד יום-יומיים לכבוש את הכל, כמובן תוך וידוא שכל השטח משוטח לגמרי ואין סיכוי שאף חייל ייפצע. https://www.ynet.co.il/news/article/bjxt7uwgt(https://www.ynet.co.il/news/article/bjxt7uwgt)
1
1
47
nicege
23 באוק׳ 2023
In :)
היום ה-17, באיזה מין מלחמה מחכים 17 יום????????????????? יכלו לגמור עם כל ההפצצות של חיל האויר כבר ב24 שעות הראשונות, אולי 48. במקום זה ביבי מורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח ומורח כמו בכל מבצע שהיה עד עכשיו שהוא מרחחחח. חוץ מההרוגים, הפצועים והפוסט טראומה שנגרם לכולם ובייחוד לילדים, כל יום שעובר זה עשרות ואולי מאות מיליוני שקלים שהולכים. המדינה הרי משלמת עכשיו משכורת לעוד 360,000 אנשים שגוייסו שזה סכומי עתק וחוץ מזה גם מאכילה אותם וכו' כל שאר ההוצאות לאנשים והוצאות למלחמה. גם ככה לפני זה המצב הכלכלי היה גרוע, ועכשיו יהיה עוד יותר גרוע. בן אדם אחד הורס את כל המדינה. חלק מהותי מכל דבר בחיים זה אלמנט הזמן. חלוני הזדמנויות / מומנטום / ניצולי זמן שונים וכו'. וביבי באמתלה של "לעשות בשיקול דעת" בכוונה ממסמס ומאבד את כל ענייני הזמן שיכולים להיות לטובת ישראל. כמה עוד ימסמס, יפספס ו"יעשה בשיקול דעת"??? לפי הקצב הנוכחי אולי גם עוד 3 חודשים לא יהיו שינויים מהותיים.
1
1
52
nicege
11 באוק׳ 2023
In :)
עברו כבר 4.5 יממות!!! וביבי כהרגלו ממתין וממתין ומחכה ומחכה ומתמהמה ומתמהמה!!!!! צוק איתן שהיה עם ביבי היה 51 ימים!!!!!! מה שהיה צריך לעשות: א. 24 שעות הראשונות: לשטח את כל עזה שורה אחרי שורה מצפון לדרום. הכל כמובן עם פצצות "טפשות" ולא הטילים שכל אחד מהם עולה הון עתק. או עם ארטילריה, למה יש חיל תותחנים??? כל התושבים היו בורחים כבר בהורדת השורה הראשונה מהפחד למצרים, ומשם יעברו למדינות שונות בעולם. הם בעצמם רוצים את זה. אחוז גדול ואולי הרוב רוצה לעבור משם פשוט חמאס לא מרשה לו והם בתחבולות יוצאים משם בהמוניהם (חפשו על זה בגוגל). הרבה מדינות כמו מדינות המפרץ משוועים לעובדים ויקבלו אותם. ב. 24 שעות שניות להכניס את כל המגוייסים בחלוקה לפי איזורים ולוודא עם אמצעים תרמיים שלא נשאר אפילו אחד. ג. 24 שעות לאחר מכן לפנות עם אלפי משאיות את ההריסות ולשים בתים בשיטה הסינית-מודולרית. להתחיל מקו הגבול החדש כלפי פנים. בבתים ליישב יהודים. לא חסרים יהודים שישמחו לגור שם או כי הם באמת רוצים כי יש להם בעיות כלכליות או מסיבות של התנדבות לזמן מסויים. אגב, כך גם נזכה מבחינה כלכלית בהורדת מחירי הדיור בכל רחבי הארץ. זהו!!!! עד אתמול בבוקר הכל היה אמור להיות גמור!!!! במקום זה - עוד פעם הפצצות מהאויר, שאמנם "נראה" מרשים, אבל זה היה בעבר ולא שינה כלום. ואת כל ההריסות אפשר לפנות ולבנות מחדש בזמן לא רב, אז מה זה נותן?? אבל הכי גרוע זה החוסר הבנה של אלמנט הזמן. כי המלחמות בימינו עובדות על עניין הזמן. ככל שעובר הזמן - מתחילים הלחצים הבינלאומיים, כל רעשי הרקע השנים, ואינספור בעיות מבעיות שונות. יש עומק לביטוי זבנג וגמרנו. אם ב-24 שעות הראשונות היו משטחים לחלוטין את כל עזה - היו מבינים את זה. אבל ביבי בגלל כל הפחדים והחרדות והאטימות וכו' וכו' וזה שהשיקול היחיד שלו זה מה יעזור לו להיות כמה שיותר ראש ממשלה - הוא פשוט לא מרגיש את זה, לא שם לב מה קורה וכו' וכו'. ואת מי עכשיו מצרפים???? את גנץ המטומטם החולני שתפקד גרוע בצוק איתן ("נאום הכלניות", חיילי גולני ועוד אינספור) ואייזנקוט המטומטם עם אלאור אזריה שעד היום ההשפעה של זה ניכרת ביותר ואנשים לא יודעים האם מותר לירות או אסור ומהססים מהפחד שייזרקו לכלא ויעשו עליהם משפט שדה וכו'. כל פעם ביבי מפספס. ב2005-2006 היה אפשר להפציץ את איראן ופספס. בתקופת טראמפ יכל להכיל ריבונות ועוד מלא דברים ופספס. ועכשיו מפספס את זה. וזה כמובן בנוסף לכל הרוע שלו עם ההתנתקות שהיה בעד, חברון, שחרור 1027 מחבלים עם שליט שבגלל השחרור הזה כל מה שקורה עכשיו קורה (העיקר שאז אמרו שאפשר להשתלט על מי שישתחרר וזה לא בעיה וגם בהתנתקות ברק המטומטם אמר שאם יעוף טיל אחד וכו' וכו') ועוד אינספור דברים. פשוט בושה וחרפה! עדיף לשים ב"קבינט" 4-5 ח'ברה בני 18 מאיזה מכינה עם ראש על הכתפיים, הגיון ורגשות יהודיים אמיתיים, והם ינהלו את הכל פי אינסוף יותר טוב מביבי, גנץ, אייזנקוט וכו'. בושה וחרפההההה!!!!!!!!!!!!!!!
1
2
97
bottom of page