קנוניבסקי לא תורם לקופת העיר?

עודכן: 13 בינו׳ 2021

במשך כל חצי שנת הקורונה שעברה עלינו לטובה מקורביו של קנוניבסקי לא חדלים לטמטם את התועים אחריהם שאם הם יתרמו סכומים ל"קופת העיר" מובטח להם שהם לא יחלו בקורונה! ומהי תעודת הביטוח שהם לא יחלו בקורונה? ובכן, הגר"ח יגר"ח קנוניבסקי על כל משמניו ויבלותיו וטמטומו, מבטיח הבטחה שאין להרהר אחריה! צדיק גוזר והקב"ה מקיים! קנוניבסקי מבטיח לכל מי שיתרום סכומים של אלפי שקלים ל"קופת העיר" (קופת קנוניבסקי ושות'), שהוא ערב לו שהוא לא יחלה בקורונה, לא הוא ולא בני משפחתו!


על הבטחותיו של קנוניבסקי לפני שחלה בקורונה, אתם מוזמנים לעיין במאמרי: "קנייבסקי מוכר שטרי הגנה מפני הקורונה". ברם, מאז שטרי ההגנה שהוא מכר התרחשה התרחשות מאד מעניינת! הגר"ח יגר"ח קנוניבסקי חלה בעצמו בקורונה! מסקנה: קנוניבסקי לא תורם לקופת העיר! הוא מטמטם אותנו השכם והערב לתרום לקופת העיר והוא לא תורם! שהרי אם הוא או אחד מבני משפחתו היה תורם לקופת העיר הוא היה ניצול מן הקורונה, שהרי הוא הבטיח... והמסקנה הנוספת: אפילו קנוניבסקי ומקורביו לא מאמינים לקנוניבסקי!


ולא רק שהוא לא תורם ל"קופת קנוניבסקי ושות'", ההבטחה שלו לא שווה לקליפת השום, שהרי אם הוא לא מסוגל להגן על עצמו מפני הידבקות בקורונה, האם הוא מסוגל באמת להגן על מאמיניו השוטים עובדי האלילים? וכי אלהים הוא שהוא יכול להגן על מאמינים שוטים תמורת כספים ושוחד ממון? והאמת שהבטחתו גרועה בהרבה מקליפת השום, כי היא מבטאת את הניצול המתמשך של בערותם טיפשותם והערצתם האלילית של ההמונים כלפיו, וכל זאת במטרה להפיק רווחים וטובות הנאה לבנק קנוניבסקי ושות'!


ואגב, מהי הסכלות הזו שכל בני משפחתו ומקורביו של קנוניבסקי מתחננים עתה שעם-ישראל יתפלל וילמד תורה לרפואתו? וכי לימוד התורה מגן ומציל מפני הפורענות? והלא התורה נועדה להביא אותנו לחיי העולם-הבא ולא להשתמש בה כאילו היא הייתה קופת חולים או בית מרקחת! כל-שכן וקל-וחומר שתורתם אינה תורה, אלא מקבץ של הזיות מאגיות אליליות נגעלות. מכל מקום, רבנו כבר לימד אותנו, שמי שנדמה לו שהתורה היא כלי להפקת טובות הנאה או רפואה גשמית גופנית הוא כופר בתורה! וקנוניבסקי וחבר מרעיו לא ידעו ולא יבינו בחשכה יתהלכו, נכשלים ונחבלים באפלת הטמטום והסכלות.


ובכל הנושאים הללו שהעליתי לעיל, כתבתי מאמרים נרחבים, ראו לדוגמה: "האם התורה מגינה ומצילה?", "תורה מגנא ומצלא", "מטרת המזוזה ותכליתה לדעת הרמב"ם" (חלק א, חלק ב), "וכל המינים כרגע יאבדו", ועוד.


ולסיום, כדי לקיים מצות "ושמחת בחגך" הנני מצרף לכל חבריי הנאמנים סרטון קצר שימחיש לכולנו מי הוא זה באמת שיקוץ קנוניבסקי, נטול השכלה בכלל...


תודה לחבריי ממלחמת תורה על הסרטון שמבטא מלחמת קודש באלילות ובתועבה.

קנוניבסקי לא תורם לקופת העיר
.pdf
Download PDF • 105KB

168 צפיות5 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול