top of page

השמאלנים צריכים להפסיד כדי להתעורר

תחילה אבהיר, שהנני רואה את השמאל והימין כשתי הידיים של האומה, קטיעת יד אחת מן האומה, תסיג אותה לאחור ותחליש אותה מאד עד כדי סכנה לקיומה של מדינת ישראל. ביבי הכלבי הארור החליט, ביום שהגישו נגדו כתבי-אישום על עבירות שחיתות חמורות, שהוא קוטע את היד השמאלית של מדינת ישראל, הוא החליט שלא מעניין אותו מעתידה ומשגשוגה של מדינת ישראל, ואף לא מביטחונה, אלא אך ורק להרחיק את צווארו העב ממעשיהו.


מאז ומתמיד ביבי הכלבי הארור הסית כנגד "השמאלנים" אף שהוא עצמו, בידיו המגואלות, מבצע מדיניות כנועה והססנית בהרבה מזו של הזרם המרכזי של "השמאלנים". קצרו של דבר, השמאלנים נהגו בקשיחות רבה יותר כנגד הערבים ואף השכילו שלא להתרברב, כמו בן-גביר השמן חובב הבורקסים או כמו סמוטריץ' הפשיסט רודף הבצע והשׂררה, כדי שלא להצית אש מיותרת בקרב רשעי בני-ישמעאל. עמֵּנו אינו הולך בדרך האמת, ולכן עלינו לזכור תמיד שאל-לנו להתרברב ולתבוע מהערבים כניעה מוחלטת למדינת-ישראל, כי איננו ראויים לכך.


נחזור לביבי הכלבי, ההסתה של ביבי הכלבי כנגד "השמאלנים" וכנגד בתי-המשפט ורשויות אכיפת החוק במדינת ישראל גרמה לכך שמצביעיו רפי השכל ונפוחי הכרס, רואים במערכות אכיפת החוק גורמים עוינים למדינת ישראל – בעוד שההיפך הוא הנכון, ביבי הכלבי הוא זה שעוין את מדינת ישראל, במה שהוא החליט להפוך את מערכות המשפט לסניף הליכוד. וכידוע, רוב הבבונים שנוהים אחרי ביבי הכלבי, הינם כסילים נבערים ואף עובדי אלילים.


מדוע אפוא ביבי הרשע והמושחת מצליח? ובכן, נראה לי שהסיבה המרכזית לכך היא שחיתותם המוסרית של השמאלנים. החילוניים והשמאלנים לא השכילו לשמור על האידיאולוגיה שהביאה אותם לשלטון, דהיינו אהבת ארץ-ישראל ואהבת העבודה וההתנדבות. ולא רק שהם התערטלו מן המצוה הגדולה שהייתה בידם והיא הפרחת ארץ-ישראל, אלא שהם סטו אחרי הזימה והתועבה ועודדו ורוממו באופנים דורסניים מאד את תנועת הלהט"ב, אשר הינה חרפה לא רק לעם-ישראל, אלא לאנושות בכללה, לכלל בני האדם שנבראו בצלם.


החילוניים השמאלנים הפכו במשך השנים למסוממים, לחלשים, לרודפי תאוות, והחמור מכל: לבני אדם שאין להם אידיאולוגיה, שאין להם שום ערכים אמיתיים, ולא רק שאין להם ערכים אמיתיים, אלא שהם החדירו את העדר המוסר האנושי כערך "המוסרי" העליון – והם אף מחדירים וכופים את השקפות הלהט"ב הזימתיות, באופנים פשיסטים ודיקטטורים ממש.


אם החילוניים רוצים להצליח במאבק על עתידה ודמותה של מדינת ישראל, אם הם רוצים לשמֵּר את עליונותה המדעית והטכנולוגית של מדינת ישראל, אם הם רוצים לשמור על שגשוגה הכלכלי של המדינה, אם הם רוצים לשמור על רמת חיים גבוהה – עליהם לשוב אל דרך ההתנדבות והאהבה לארץ-ישראל, וחובה עליהם להתנער ולהוקיע את תנועת הלהט"ב אשר מפוררת את החברה החילונית וגורמת לה לריקבון ולחידלון, שיוביל להכחדתה כליל.


דומני שבהיבט הלאומי החברה החילונית כבר חזרה לדרך האמת, כלומר, רובם מבינים שאין לנהוג במחבלים וברוצחים פלסטינאים בכפפות של משי, ושלא תמיד השוויון הוא נכון.


ועתה לכותרת המאמר: למיטב הבנתי, הייסורים הקשים שעוברים על החברה החילונית היום, נועדו לעורר אותם לשוב לאותם דרכי המוסר שציינתי לעיל, והבחירה בידם: האם להמשיך ולנפנף בדגלי אש"ף ולהט"ב ולהפסיד, או להשכיל ולהבין שהם צריכים לשוב לדרך המוסר, לדרך הערכים, לדרך ההתנדבות והעשייה ולאהבת ארץ-ישראל שפעם פיעמה בקרבם.


אין לי ספק שבסופו-של-דבר הם ישובו, בזכות ידיעתם את המדעים – אך איני יודע כמה מכות הם צריכים עוד לספוג כדי להתעורר ולהתנער מההבלים ומהתאוות שהם שוגים בהם. ביבי הכלבי וחבר מרעיו עשו טעות גדולה לדעתי, הם היו צריכים להמתין עוד עשר שנים ואז לנסות ולהשתלט על מערכות אכיפת החוק, אך חרדתו של ביבי הכלבי ממלוּנת מעשיהו, ותאוותם ותמעוּתם של האורתודוקסים למלא את תאוותם, יגרמו לחילוניים להתעורר ולשוב, אכי"ר.


ואסיים בתפילה ותחינה לבורא-עולם: אנא ה' הושיעה נא, אל תיתן לאורתודוקסים להשחית את מדינת ישראל הטובה, אל תיתן למינים להפוך את מדינת ישראל למדינת המינות, אל תיתן לביבי הכלבי לבטל את הבחירות כפי שהוא חולם יחד עם העסקנים הפרו-נוצריים שלו.

השמאלנים צריכים להפסיד כדי להתעורר
.pdf
הורידו את PDF • 101KB

120 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page