בשם ה' אל עולם – קריאה למפגש משותף

עודכן ב: 29 אוק 2020

בשבועות האחרונים הועלתה יוזמה לקיים מפגש בחול-המועד פסח הקרוב (ביום ראשון, יח בניסן תש"ף, פרטים נוספים יבואו בהמשך), שבו ייפגשו חברי "מלחמת תורה" יחד עם חברי "אור הרמב"ם", וידונו בנושאים העומדים לפתחה של דרך האמת שהחל בה אברהם אבינו, וכיצד יש להביא לידי ביטוי בימינו את קריאתו המהדהדת בפסקול הדורות.


במפגש נשמע דברים מפי מקימי המיזם החשוב "מלחמת תורה" דוד אקסלרוד ורפי שאובי, בשני הנושאים המרכזיים שהם שמו להם למטרה: הראשון הוא מלחמה ברבנות השכירה אשר הפכה תורת חיים לקרדום חוצבים, ולמדה מן הנצרות כיצד לשכלל לאמנות את מלאכת החציבה במהלך מאות השנים האחרונות; והשני הוא מלחמה במאגיה הקבלית האלילית על שלל ביטויה בספר הזוהר השקרי ובקרב המקובלים השרלטנים אשר מוליכים את העם שולל, אם מתוך פתיות וסכלות ואם מתוך נוכלות ורשעות.


כמו כן נשמע דברים מפי נציג "אור הרמב"ם" אדיר דחוח-הלוי, אשר שם לו למטרה לחשוף כיצד הרס והשחית רש"י וצאצאי המינים ממשיכי דרכו וכל ההולכים בשיטותיהם, את דת משה, וכיצד הם הפכו אותה לדת פרו-נוצרית נעדרת מחשבה נכונה והשקפות אמיתיות. ולא רק שהבורות נשברים, נחשים ועקרבים יש בהם, כי את ריקנותם הם מילאו והגדישו באינסוף הזיות ודמיונות אשר היוו את התשתית והיסוד לכמה שוטים שישבו בספרד לייסד את ספרות הקבלה, בשאיפתם להיות יותר קתוליים מהאפיפיור ולמצוא חן בעיני הפריץ...


מטרה שנייה לא פחות חשובה, הינה הנחלת דעות נכונות והשקפות אמיתיות לעם-ישראל, קצנו בהזיות הרבנים השכירים למיניהם אשר מסתירים את האמת או מכזבים ביודעין כדי להמשיך ולקיים את שלטונם המושחת בדת משה אשר נועד להפיק רווחים וטובות הנאה. ולכן, לצד חשיפת השקר וההרחקה מן העבודה-הזרה, שם לו למטרה אור הרמב"ם ללמד על דרך האמת בשני מישורים מרכזיים: האחד לימוד מצוות משנה תורה, ובראש ובראשונה מצוות ספר המדע אשר פותחות שער לחכמה; וכן לימוד שיטתי ויסודי של הספר "מורה הנבוכים" שנועד לרומם אותנו לידיעת אל אחד שאין-כיוצא-בו ולעבדו בלבב שלם.


כדי להשיג את המטרות הללו, של "מלחמת תורה" ו"אור הרמב"ם", שתכליתן בסופו של דבר לכונן ממלכת כהנים וגוי קדוש, עלינו להכיר בדרך האמת, לאהוב אותה ולהשתוקק אליה ולכסוף להגיע אליה בכל תחום, כי רק באמצעות אהבת האמת ניתן לעורר אהבת חברים ודבקות במטרה נעלה ואמיתית לשם שמים. בלעדי זאת, דת משה תמשיך לשמש קרדום חוצבים גס ומכוער בידי רבנים שכירים ועסקנים בזויים אשר כל תכליתם להנציח את הבורות והבערות, ולהותיר את ההמונים עבדים משועבדים ונרצעים לממסד הרבני אשר מעצב את פני הדת בהתאם לשאיפותיו וגחמותיו החומריות ובהתאם למטרותיו הנלוזות.


תקומתנו הרוחנית תלויה אפוא בהישמעותנו לקריאתו של אברהם אבינו לדרך האמת! כלומר, בכך שנתנער מההזיות והדמיונות שהלעיטו אותנו זקני בור או נשים בלות משחר עלומינו, נחתור לאמת ולצדק ונרדוף אותם בכל לבנו ובכל נפשנו. ואל לנו לחוש לכל אותם צללי הולכי על שתיים, אשר מלעיזים ומחבלים ושוטמים, אשר חץ שחוט לשונם ופיהם מרמה וכזבים, כי הינם מן הרשעים שאף בחייהם קרויים מתים, והינם כאותו זנב הלטאה אשר התנתק ממקורו, אשר מתנועע ורוחש כנחש אך חיות אמיתית אין בו.


ונצרף לקריאתנו זו את זעקתו הנרגשת של מָרי הישיש מסוף איגרתו "עמל ורעות רוח וחרמות ותשובתם" (פורסמה באתר חלק א, וחלק ב), אשר מסכמת היטב את רחשי ליבו: "ובה' בטחנו, כי אף אם יחשבו דוברי עָתָק האלה לבזותנו ולהשפילנו, אין בהם כוח לעשות אותנו שפלים ונבזים! כי ממקום קדוש נהלך, ה' אל אמת בפינו ובלבבנו ותרועת תורתנו הקדושה בנו" (הדגשים וסימן הקריאה במקור).


אל תשבו אפוא מנגד לשמוע שריקות עדרים! חזק ונתחזק בעד עמנו ובעד ערי אלהינו!


נבקש מכל מי שמעוניין להגיע לשלוח מסרון או מייל כדי שנדע כיצד להיערך.

ליצירת קשר: טַל יותם, טל' 052-4503233; מייל tsmtrkr@gmail.com‏

בשם ה' אל עולם – קריאה למפגש משותף
.pdf
Download PDF • 129KB

162 צפיות0תגובות
01.jpg

זִכְרוּ תּוֹרַת מֹשֶׁה עַבְדִּי!