top of page

ביבי צריך להתפטר עכשיו!

כאשר החלה התקפת הטרור האיומה בבוקרו של שמחת-תורה תשפ"ד ביבי ואשתו התענגו בצימר יוקרתי בנווה אטי"ב. ראינו את ביבי עם עיניים כמעט עצומות בהודעתו הראשונה ביום שמחת-תורה, מודיע לעם שאנחנו במלחמה. וגם היום, שלושה ימים לאחר שהחלה המערכה הקשה והמייסרת, ביבי נראה לא כשיר, לא מתפקד, כאילו הוא עדיין בחופשה בנווה אטי"ב.


ביבי יודע היטב לשקר, לשחד, לתכמן, לשסות, לפלג, להסית, להדיח ולכשף, הוא רב-אמן בדרכי הרשע והפשע, ולכן הוא הצליח עד עתה במשך שנים רבות, כי זהו עולם השקר, עולם ההבל והתאוות – וביבי הוא אמן השקר והתאוות, אמן רדיפת הבצע, אמן הנכלולים. ברם, כאשר האמת טופחת על פנינו, ומוות עולה בחלונינו, פשוטו כמשמעו, שיטות השקר והשוחד נאפסות, הן מתגלות במלא עליבותן, כיעורן ואפסותן. וכך ביבי נחשף היום לעיני כל, כל שנותיו בראשות הממשלה מתגלות כשנות הבל וריק, שנים שבהן הוא טיפח את החמס הרצחני, טיפח את שיטות השוחד והעבריינות, שיטות ההסתה והפילוג, ועשה הכל, פשוט הכל, כולל לנסות ולהפוך את ישראל לדיקטטורה, כדי לברוח מאימת הדין, וכדי להמשיך במעלליו.


אך כאמור, האמת הממה את מה שנותר מצללי נפשו, כל השטיקים והטריקים קורסים עתה בקול רעש גדול למול פני המציאות האמיתית שהוא במו-ידיו דרדר אותנו אליה במשך שנות שלטונו הרבות. שנים רבות של שלטון מושחת שהרקיב את כל מערכות המדינה. עלינו לדעת, שבראשנו עומד צל-אדם, רקוב ומושחת, אנוכי וילדותי, פחדן, נהנתן וצייקן – צל-אדם אשר לא מסוגל לנהל מערכה שבה האמת גואה, כי במלחמה האמת עולה וזועקת עד לב השמים.


ביבי לא יתפטר עתה. הוא מושחת עד העצם, רקוב עד לשדו, אך כל עוד הוא עומד בראש עמֵּנו בתקופה זו, יחד עם חבר מרעיו הגנבים והמושחתים: הליכודניקים מסדרי הג'ובים הארורים, הפשיסטים הגזענים החרדלים, וכמובן מפלגות הטומאה החרדיות שונאות-ישראל – כל עוד הם יעמדו בראש העם, עמֵּנו ימשיך לסבול, והיגון והאנחה ימשיכו להכות בנו. ביבי לא מסוגל לנהל מערכה שדרושים לה בראש ובראשונה הגינות ומוסריות, יושרה בסיסית, ואהבה אמיתית לעם-ישראל – ביבי הוא האנטי-תזה לכל המידות הטובות הנדרשות עתה ממנהיג.


הקב"ה הראה לנו ביום שמחת-תורה תשפ"ד, ומוסיף להראות לנו בימים האחרונים, כי כל שנותיו של ביבי היו מצג-שווא של נוכל ערמומי, תעתועי שקר של אמן ההטעיה והכזב – ביום שמחת-תורה הזה כל שנות שלטונו של ביבי התנפצו לאלפי רסיסים אל מול האמת! והאמת היא שביבי השחית את המדינה, הוא והכומרים האורתודוקסים למיניהם, החרדים והסרוגים. והראיה, רק מדינה שראשיה מושחתים ורודפי-בצע כושלת באופן כל-כך חמור ומחריד.


"כִּי שְׁמַעְנָה נָשִׁים דְּבַר יְיָ וְתִקַּח אָזְנְכֶם דְּבַר פִּיו וְלַמֵּדְנָה בְנוֹתֵיכֶם נֶהִי וְאִשָּׁה רְעוּתָהּ קִינָה, כִּי עָלָה מָוֶת בְּחַלּוֹנֵינוּ בָּא בְּאַרְמְנוֹתֵינוּ לְהַכְרִית עוֹלָל מִחוּץ בַּחוּרִים מֵרְחֹבוֹת, דַּבֵּר כֹּה נְאֻם יְיָ וְנָפְלָה נִבְלַת הָאָדָם כְּדֹמֶן עַל פְּנֵי הַשָּׂדֶה וּכְעָמִיר מֵאַחֲרֵי הַקֹּצֵר וְאֵין מְאַסֵּף" (יר' ט, יט–כא).


בתמונת שער הרשומה: שרידי משטרת שדרות שנהרס ע"י כוחות המשטרה מחשש שהקרב לא יניב תוצאות.


תמונת שער הרשומה מאת: יואב קרן - עיתונאי וסופר; רישיון: CC BY-SA 4.0.

ביבי צריך להתפטר עכשיו!
.pdf
הורידו את PDF • 91KB

151 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page