top of page

ביבי הכלבי הארור

עודכן: 4 בנוב׳ 2023

אין לביבי ולמפלגות המינות החרדיות והדתיות הצדקה מוסרית לשלוט באופן מוחלט במדינה! נדמה להם שהם שליחים של אלהים, נדמה להם שהם צדיקים וחסידים ויראים, אך הם רשעים ומושחתים מן הסוג הגרוע מכולם: הם רודפי בצע שׂררה שליטה ושלטון אשר נדמה להם שהם השליחים של אלהים. מכוח "שליחותם" הדמיונית הם מרשים לעצמם לדרוס ולרמוס כל הנקרה בדרכם, מתוך אמונת מינות מעֻוותת ועקומה שאלהים בכבודו הוא זה ששלח אותם!


אז יש לי חדשות לביבי הכלבי הארור ולמפלגות המינות החרדיות והדתיות:


אתם לא השליחים של אלהים! הדת האורתודוקסית המעֻוותת שלכם, היא דת אשר רמסה ודרסה את היהדות האמיתית באלף השנים האחרונות, דת פרו-נוצרית אשר רוצצה במגפיים מסומרים את כל יסודות הדת המחשבתיים, דת אשר הרסה את כל יסודות ההלכה הטהורים. הדת שלכם שמה לנגד עיניה מטרה מרכזית אחת: להפוך את הדת לקורדום לחצוב בו, קורדום לחצוב שליטה ושלטון, קורדום לחצוב טובות הנאה, קורדום לחצוב תועבות ותאוות, קורדום לנצל לגנוב ולהשפיל ולבזות את עם-ישראל אשר עובד ומפרנס אתכם ומגן עליכם!


אין לכם מנדט לשנות את שיטת המשטר בישראל, לשם כך נדרשת הסכמה רחבה בעם-ישראל, לא 64 מנדטים בעירבון מוגבל מאד, אשר זכיתם בהם כתוצאה ממסע שיסוי ופילוג של גדול הנוכלים והתכמנים ומחליקי הלשון שקמו בישראל בשנים האחרונות: ביבי הכלבי.


וההוכחה הגדולה לשחיתותכם היא כל-כך פשוטה וגלויה: לשם מה אתם נזקקים להשתלט על מערכת המשפט בישראל? לשם מה? וכי היא מפריעה לסמוטריץ' העסקן הנוכל לבנות אלפי יחידות דיור בהתנחלויות? וכי היא מפריעה לראשי המינים הארורים לגזול מיליארדים כדי לתיתם לציבור משתמט, בטלן ונבער אשר שונא את צבא-ההגנה-לישראל ואת ארץ-ישראל?


וכי בית-המשפט מפריע לביבי הכלבי ולבן-גביר לכבוש את ג'נין? וכי בית-המשפט מפריע להם לחמוס ולגזול את קופת המדינה לטובת ההתנחלויות? וצר לי לומר, אך ביבי הכלבי ומפלגות המינות החרדליות גרמו לי לשנוא את מפעל ההתנחלויות! הם גרמו לי להבין שמדובר במפעל מושחת עד העצם, מפעל אשר מונהג על-יד מנהיגים אורתודוקסים פרו-נוצריים דורסניים!


מדינת ישראל נמצאת בטלטלה גדולה מאד, והכל בגלל סיבה אחת פשוטה: ביבי הכלבי הארור מפחד להיכנס לכלא על מעלליו ומעללי אשתו הרעה צרת-העין, על צייקנותם, על חמדת ממונם, על אנוכיותם, על ניצול המדינה לטובתם האישית, ועל הולכת שולל את עם-ישראל. נדמה לו לביבי הכלבי שאם הוא ישלם כסף למפלגות המינות החרדיות אז הוא נותן "שוחד" לאלהים כדי להמשיך במעלליו ובתעתועיו, אך לא, האלהים האמיתי הוא לא ישו, והדת שלנו איננה דת נוצרית, לא ניתן לשחד כומרים מושחתים וזימתיים כדי לכפר על העוונות.

ביבי הכלבי ואשתו המושחתת, כמו אחאב ואיזבל בשעתם, הורסים כל חלקה טובה בעם-ישראל. רשעותם ותאוותם עיוורו את עיניהם והם חדלו מלראות מאומה חוץ מאת עצמם.


ביבי הכלבי שם את בטחונו בתשלום השוחד למפלגות המינות החרדיות, אך מרוב תאוותו הוא התעוור מלראות את האמת נכוחה: והאמת היא שה'-אלהים-אמת, לא האלהים הדמיוני של האורתודוקסים הטיפשים והפשיסטים, היכה במכת אכזרי אנושה את היהדות האורתודוקסית בשואה, ללמדנו, שאם חלילה הדת האורתודוקסית תשלוט במדינה, באמצעות ביבי הכלבי, פנינו לקראת אסון לאומי, אנושי, חברתי, כלכלי, תרבותי, ורבים-רבים ישלמו את המחיר.


האם באמת יש צורך בתקופה שכזאת לטלטל את עם-ישראל? וכי ביבי הכלבי אינו רואה שכל החזיתות כנגדנו מתעצמות? (אגב, זאת בגלל שביבי הכלבי הזניח את הטיפול בביטחון במשך עשרים השנים האחרונות), וכי ביבי הכלבי אינו יודע שנסראללה ואיראן מוכנים לתקוף? וכי ביבי הכלבי אינו מבין את טובתה של ארץ-ישראל? וכל זה בשביל מה? רק כדי שדרעי יוכל למנות את מקורביו? רק כדי שיוכלו לפטר את היועצת המשפטית לממשלה? רק כדי שיוכלו להשתלט על הועדה לבחירת שופטים? רק כדי שבית-המשפט לא יעביר עליהם ביקורת?


לאן הגענו? לאיזה שפל של שחיתות מוסרית וערכית? עד שביבי הכלבי ושאר ראשי מפלגות המינות החרדיות והדתיות, מוכנים לפגוע קשות בביטחונה ובכלכלתה של מדינת ישראל, וכל זאת רק כדי שבית-המשפט לא יוכל למתוח עליהם ביקורת! וזו בדיוק שיטתם של החרדים המינים בערי מינותם, שם יש דיקטטורה על מלא, שם אסור למתוח ביקורת על גדולי הגילולים הארורים אשר מתעים את העם אחרי ההבל, שם כל המוסדות כולם משועבדים לעסקנים ופועלים לפי אינטרסים זרים שמכתיבים להם חצרות הכומרים הרשעים והמושחתים.


ביבי הכלבי ואשתו המרשעת החזירה מוכנים לרמוס ולדרוס הכל, רק כדי לבצר את שלטונם ואת שחיתותם, ולא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב, לא לחינם הלך דרעי אצל ביבי, לא לחינם ביבי מסתדר מצוין עם המפלגות האורתודוקסיות, ואנשי הרשע והפשע חברו להם יחדיו.


ואסיים בשאלה: היכן הם כל כומרי הדת האורתודוקסים המושחתים אשר הטיפו לנו השכם והערב על "אהבת ישראל"? היכן הם כל נואמי הנאומים בדבר "גדול השלום" ו"אין כלי מחזיק ברכה יותר מן השלום"? ובכן, כולם נאלמו דום, ותומכים בגלוי ובסתר בהפיכה המשטרית. ללמדנו שכל דיבוריהם בעניין "גדול השלום", ובכלל כל מעשיהם ומחשבותיהם משועבדים אך ורק לאינטרסים זרים וצרים של רדיפת בצע שררה שליטה ושלטון, ואף תועבות. קצרו של דבר, הוזי הזיות אורתודוקסים מוליכים את עם-ישראל לקראת אסון, כי נדמה להם שהם השליחים של אלהים, ושהאלהים הוא זה שמכשיר ומצדיק את כל תעלוליהם ורשעם.


"כֹּה אָמַר יְיָ: בִּמְקוֹם אֲשֶׁר לָקְקוּ הַכְּלָבִים אֶת דַּם נָבוֹת יָלֹקּוּ הַכְּלָבִים אֶת דָּמְךָ גַּם אָתָּה. [...] וַיֹּאמֶר [...] יַעַן הִתְמַכֶּרְךָ לַעֲשׂוֹת הָרַע בְּעֵינֵי יְיָ, הִנְנִי מֵבִיא אֵלֶיךָ רָעָה וּבִעַרְתִּי אַחֲרֶיךָ וְהִכְרַתִּי לְאַחְאָב מַשְׁתִּין בְּקִיר וְעָצוּר וְעָזוּב בְּיִשְׂרָאֵל, וְנָתַתִּי אֶת בֵּיתְךָ כְּבֵית יָרָבְעָם בֶּן נְבָט וּכְבֵית בַּעְשָׁא בֶן אֲחִיָּה אֶל הַכַּעַס אֲשֶׁר הִכְעַסְתָּ וַתַּחֲטִא אֶת יִשְׂרָאֵל, וְגַם לְאִיזֶבֶל דִּבֶּר יְיָ לֵאמֹר הַכְּלָבִים יֹאכְלוּ אֶת אִיזֶבֶל בְּחֵל יִזְרְעֶאל, הַמֵּת לְאַחְאָב בָּעִיר יֹאכְלוּ הַכְּלָבִים וְהַמֵּת בַּשָּׂדֶה יֹאכְלוּ עוֹף הַשָּׁמָיִם, רַק לֹא הָיָה כְאַחְאָב אֲשֶׁר הִתְמַכֵּר לַעֲשׂוֹת הָרַע בְּעֵינֵי יְיָ אֲשֶׁר הֵסַתָּה אֹתוֹ אִיזֶבֶל אִשְׁתּוֹ, וַיַּתְעֵב מְאֹד לָלֶכֶת אַחֲרֵי הַגִּלֻּלִים [...] וַיָּלֹקּוּ הַכְּלָבִים אֶת דָּמוֹ וְהַזֹּנוֹת רָחָצוּ, כִּדְבַר יְיָ אֲשֶׁר דִּבֵּר" (מ"א כא).


בתמונת שער הרשומה: מותו של אחאב בקרב על רמות גלעד, ציור מאת יוליוס שנור פון קרולספלד.

ביבי הכלבי הארור
.pdf
הורידו את PDF • 126KB

282 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול

1 Comment


נתי500
נתי500
Jul 11, 2023

אמת ויציב

בעזרת ה' שיבוא היום שעליו נאמר ביום ההוא ישליך האדם את אלילי כספו ואלילי

Like
bottom of page