top of page

ארגוני ההצלה – עלה התאנה של החרדים

לאחרונה נתקלתי בקמפיין לגיוס המונים בערוץ 13 של "איחוד והצלה" אשר מאחוריו, לדעתי, עומדים המינים, ומדוע אני חושב כך? ובכן, הנה לפניכם כמה סממנים המצביעים על-כך.


הסממן הראשון: הם משתמשים בזעזוע וחרדה כדי לגרום לצופים לפתוח את כיסם, וזאת באמצעות הצגת אירועים מופקים ומבוימים של תינוקות נחנקים. סצנה נוספת שהופקה ושודרה היא אבא שחווה התקף לב באמצע מסיבת יום הולדתו, שם הציגו שני מצבים: האחד, ללא "איחוד והצלה", במצב הזה הציגו תמונה של מוח ולב מחשיכים, וצפצוף דופק מאט יותר ויותר, ואז כותבים: "המצב היה יכול להסתיים אחרת", עם "איחוד והצלה" כמובן.


בסוף הסצנות המזעזעות מנחה הקמפיין מודיע שעל התורמים לידע שאם הם תורמים אז הם תורמים לשיפור מצבו של "איחוד והצלה" בעיר שלהם. כלומר, אתה תורם לאינטרס האישי שלך: לתינוק שעשוי להיחנק לך בידיים... או לאבא שעשוי למות ככה בידי ילדיו...


סממן שני שקושר את המינים לקמפיין הזעזוע, נובע מכך שהמנחה חזר ואמר שוב ושוב שאנו לפני יום הכיפורים, וכמה כדאי לצופים בבית להגיע ליום הכיפורים לאחר תרומה ל"איחוד הצלה", וכמה שהם אוהבים לשחד את האלוקקי הפרו-נוצרי הדמיוני שלהם...


סממן שלישי ששופך אור על המינים העומדים מאחורי התשדיר הוא המוטיב: "קירוב לבבות", שמטרתו להסתנן ולחדור לציבור העובד, התורם והמתנדב בישראל – שהרי הם בזויים ושפלים בעינינו, ויודעים אנו גם יודעים שרצונם הוא להשתלט, בתקווה שנקנה את הצגת "הם עושים הרבה דברים טובים", כשלמען האמת מעטים מקרבם מתנדבים בשירותי ההצלה, שהרי אם לארגון "איחוד והצלה" יש 6,226 מתנדבים (נכון לשנת 2022, ראו כאן), ואם לארגון זק"א יש 3,846 מתנדבים (נכון לשנת 2021, ראו כאן) לעומת 1,280,000 חראדים (נכון לשנת 2022) – מבלי להחסיר את החילונים הרבים שמתנדבים לשירותיהם – נקבל פחות מ-0.8%.


האם ניתן להסיק מהכמות העלובה הזאת על אוכלוסייה בכללותה? מדובר בתעתוע גמור!


אגב, נקודה תמוהה מאד לדעתי, בימים הקשים שלאחר טבח שמחת-תורה, שיא הפעילות של זק"א, נאמר בתקשורת במפורש שבשטח פעלו כ-120 מתנדבים של זק"א. כלומר, מספר המתנדבים של זק"א אשר פועלים לזיהוי חללים הוא מתי מעט, שהרי אין ספק שרוב ואולי אף רוב גדול של המתנדבים של זק"א פעלו באותם הימים לזיהוי גופות הנרצחים. ולכאורה, לפי ההצהרות של זק"א היו צריכים להיות בשטח לפחות 1000 מתנדבים לזיהוי הנרצחים!


מזאת ניתן ללמוד שהמספרים של ארגוני ההצלה של החראדים מאד מתעתעים, הם מנפחים את המספרים בצורה קיצונית מאד כדי לרכוש אהדה ומעל לכל – תרומות, ואין ללמוד מהם מאומה על המספרים האמיתיים של המתנדבים מקרב המינים וצאצאיהם למען עם-ישראל.


התעלמות מעובדות וסטטיסטיקה וכן עיוות המציאות והאמת הינה סממן מובהק של המינים המתעתעים, כך לדוגמה, הם נוהגים לפרסם קבוצה קטנה שעשתה מעשה כפרני ומכלילים אוכלוסייה שלמה במחי-יד, תוך סטייה להגזמה פרועה, וכפי שעשו ב"ערוץ 7" (כאן):


"פירוק המחיצה בדיזינגוף מפנה את הדרך לפירוק המחיצה הבאה. בסוף, כדאי לדעת, מה שמוציא את השמאל לרחובות זה הדחף להרוס את המחיצה הגדולה באמת, זאת שמפרידה בין יהודי למי שאינו יהודי".


כלומר, המפגינים לא יוצאים לרחובות כי הם מתנגדים למעללי הממשלה המושחתת ולא לשתלטנות המתריסה של אורתודוקסים, אלא עמוק בפנים נמצא ה"דחף" לעקור את הכול.


הסממן רביעי שחשף אותם הוא פרסום אירוע של ילד שניצל על-ידם, ולאחר החלמתו הראו אותו עם אלה שהצילו אותו באירוע החאלקה (ראו: 'חאלקה – תגלחת הודית אלילית'), ורק למינים זה ירגיש לגיטימי לשדר זאת, ורק עובדי-אלילים יתרגשו מהקרבת השׂערות לשימי.


סממן חמישי הוא התחסדותם בשחצנות קיצונית במודעה שהופיעה באתרם, והנה היא לפניכם:

ותמיד מציגים את עצמם ככאלה, כאילו אלוהים "נתנם במרום וחלק להם כבוד, והן שמשין המשמשין לפניו, וראויין הם לשבחם ולפארם ולחלוק להם כבוד" (הל' עבודה-זרה, א).


סממן שישי: בטנם אינה יודעת שׂובע, רק בשנת 2022 – לפי אתר גיידסטאר (ראו כאן) – נותר להם עודף כספי של 56,660,000 ש"ח! ועדיין הם מבקשים עוד ועוד תרומות...


אם נחקור ונסתכל בעמוד התרומות נוכל ללמוד מה הם העלויות הנדרשות כדי "להציל עוד חיים":


רכב רגיל (ארבע דלתות) לשעת חירום נקנה מתרומה של 250,000 ש"ח.


תרומה של אמבולנס היא 635,000 ש"ח ומאפשרת כלשונם (שם): "רכישתו וזיוודו בציוד מלא".


התרומה הגדולה ביותר היא ניידת טיפול נמרץ ששווה 755,000 ש"ח הכוללת את זיוודו ואחזקתו למשך שלוש שנים.


שווי שאר ציוד רפואי מתקדם, נע בין חמש-מאות ש"ח לתשעת-אלפים ש"ח.


הם חותמים בהתחננות: "פניות רבות של נזקקים לאיחוד הצלה והמספר הרב של משתלמים דורשים הרחבה של מערך האמבולנסים של הארגון". אז תקנו.


כמו שהם אינם נרתעים מלהפיק טובות-הנאה מתורת-משה והופכים את דת-האמת לדת פרו-נוצרית תועלתנית, כך הם מנצלים את המצוה הנעלה של הצלת חיים: הם משתמשים ומנצלים את ארגוני ההצלה שלהם ככלי למימוש אינטרסים זרים, דבר הגורם לאנשים למאוס בעשיית חסד, בראותם ש"אנשי החסד" הם למעשה נוכלים ונצלנים שעושים לביתם.

ארגוני ההצלה – עלה התאנה של החרדים
.pdf
הורידו את PDF • 176KB

211 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page